Kto sme?

Dovoľte, aby sme sa predstavili.

Nie sme fotograf a kameraman v jednej osobe ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Sme tím mladých ľudí, teda fotograf a kameraman, ktorí vedia robiť veci profesionálne ale hlavne moderne. Máme cit pre fotografiu a video. Za 10 rokov, čo spolu natáčame a fotíme svadby, sme boli súčasťou nespočetného množstva svadieb. Video ale aj fotografie ponímame vlastným štýlom. Tento štýl by sme charakterizovali ako moderný. Z Vašej svadby spravíme film, ktorý nebudete mať chuť pretočiť si ale pozrieť si ho celý.

Mladomanželia nás oslovujú práve vtedy, ak je jedna kamera málo.

Preto naše videá natáčame so záznamom na viacero kamier. Takto sa naozaj nestane, že nám nejaký detail ujde. Sme nenápadní tam, kde to je potrebné, aby sme nerušili priebeh Vašej svadby. Pritom zachytíme všetky momenty, na ktoré sa nebudete pamätať. Naše fotografie zachytávame takým štýlom, že ani nebudete vedieť, kedy Vás fotograf fotí. Preto nafotíme a natočíme také zábery, kedy sa Vy ale aj Vaši hostia zabávajú a tvária spontánne a prirodzene. Naša práca nás nesmierne baví a preto si na každej svadbe si dávame záležať.

Svadobné video ale aj fotografia je pamiatkou na celý živoť.

Preto ak Vám nestačí iba amatérske video “domáce video” a nekreatívne svadobné fotografie sme tu práve my. Je dôležité si na svadbu vybrať takého svadobného kameramana a fotografia, ktorí ovládajú svoju profesiu, dokážu reagovať za každej situácie a poznajú tradície ale aj priebeh svadby. Používame profesionálnu techniku, ktorá sleduje aktuálne trendy. Širokouhlý formát, FULL HD záznam je u nás samozrejmosťou. Kvalitu záberov znásobuje fakt, že používame stabilizátory obrazov ako sú profesionálne statívy, jazdy, steadicam a žeriav.Tie sú bežné pri filmovej produkcii. K videu patrí aj kvalitný zvuk a preto používame smerové a bezdrátové mikrofóny. Rozmiestňujeme ich tak, aby záznam zvuku z kostola či sály bol stály, nemenný a zrozumitelný. Preto sa nestane, že Vaše áno na Vašom svadobnom obrade sa stratí v dave a ozvene kostola. Najdôležitejšie momenty ako sú svadobný obrad, príchod na svadobnú hostinu, mladomanželský tanec či redový tanec zachytávame na 5 kamier, takže vo výslednom videu uvidíte tie najlepšie a najkrajšie zábery z rôznych pohľadov.

Naším mladomanželom radi poradíme, ako si svoj svadobný deň zorganizovať a naplánovať, tak aby si novomanželia mohli svoj ďeň užívať. Nebránime sa novým nápadom na fotografovanie profilových fotografií či natáčania videoklipu.

Všetky naše ukážky fotografií ako aj videoklipov sú súčasťou každej jednej svadby, ktorú sme mladomanželom odovzdali.

Radi Vám spracujeme Váš svadobný deň do rozprávkového filmu, kde sa stanete hviezdami svojej vlastnej svadby. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

theBestPhoto.sk tím

Facebook