Kto sme?

Nie sme fotograf a kameraman v jednej osobe. Sme tím mladých ľudí, ktorí vedia robiť veci profesionálne ale hlavne moderne. Máme cit pre fotografiu a video. Z Vašej svadby spravíme film, ktorý nebudete mať chuť pretočiť si ale pozrieť si ho celý. Mladomanželia nás oslovujú práve vtedy, ak je jedna kamera málo. Preto naše videá natáčame so záznamom na 5 kamier. Takto sa naozaj nestane, že nám nejaký detail ujde. Sme nenápadní tam, kde to je potrebné, aby sme nerušili priebeh Vašej svadby. Pritom zachytíme všetky momenty, na ktoré sa nebudete pamätať. Naše fotografie zachytávame takým štýlom, že ani nebudete vedieť, kedy Vás fotograf fotí. Preto nafotíme a natočíme také zábery, kedy sa Vy ale aj Vaši hostia zabávajú a tvária spontánne a prirodzene. Naša práca nás nesmierne baví. Na každej svadbe si dávame záležať.

Svadobné video je živá pamiatka, ktorá sa zachová na celý život. Ak Vám nestačí iba amatérske video “domáce video”, sme tu práve my. Je dôležité si na svadbu vybrať takého kameramana a fotografia, ktorí ovládajú svoju profesiu, dokážu reagovať za každej situácie a poznajú tradície a priebeh svadby. Používame profesionálnu techniku, ktorá sleduje aktuálne trendy. Širokouhlý formát, FULL HD záznam je u nás samozrejmosťou. Kvalitu záberov znásobuje fakt, že používame stabilizátory obrazov ako sú profesionálne statívy, jazdy, steadicam a žeriav.Tie sú bežné pri filmovej produkcii. K videu patrí aj kvalitný zvuk a preto používame smerové a bezdrátové mikrofóny. Rozmiestňujeme ich tak, aby záznam zvuku z kostola či sály bol stály, nemenný a zrozumitelný. Preto sa nestane, že Vaše áno na Vašom svadobnom obrade sa stratí v dave a ozvene kostola. Najdôležitejšie momenty ako sú svadobný obrad, príchod na svadobnú hostinu, mladomanželský tanec či redový tanec zachytávame na 5 kamier, takže vo výslednom videu uvidíte tie najlepšie a najkrajšie zábery z rôznych pohľadov.

Naším mladomanželom radi poradíme, ako si svoj svadobný deň zorganizovať a naplánovať, tak aby si novomanželia mohli svoj ďeň užívať. Nebránime sa novým nápadom na fotografovanie profilových fotografií či natáčania videoklipu.

Všetky naše ukážky fotografií ako ako videoklipov sú súčasťou každej jednej svadby, ktorú sme mladomanželom odovzdali.

Radi Vám spracujeme Váš svadobný deň do rozprávkového filmu, kde sa stanete hviezdami svojej vlastnej svadby. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

theBestPhoto.sk tím

Facebook